ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΕΤΩΝ
Αγγελέτος Μάριος: Κοινωνικής Θεολογίας (Αθήνα)
Αρσένης Γιάννης: Μηχανολόγων Μηχανικών (ΠΑΔΑ)
Γιασαφάκης Μιχάλης: Ιατρικής (Αθήνα)
Δεληγιάννης Παναγιώτης: Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (ΟΠΑ)
Δούκας Παναγιώτης: Ιατρικό ΣΣΑΣ (Θεσσαλονίκη)
Δούρος Αδάμ: Διοίκησης Γεωργικών Επιχειρήσεων & Συστημάτων Εφοδιασμού (Θήβα)
Ζωγόπουλος Νέστορας: Πολιτικής Επιστήμης και Διεθνών Σχέσεων (Κόρινθος)
Θεοδωρίδης Σταύρος: Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών (ΠΑΔΑ)
Καμάρα Μαργαρίτα: Κοινωνικής Εργασίας (Ηράκλειο)
Καπαρός Λευτέρης: Μηχανολόγων Μηχανικών (ΠΑΔΑ)
Κατσάνου Ασπασία: Μαθηματικών (Ιωάννινα)
Κονταξή Νεφέλη: Χημικών (Καβάλα)
Μαθιοπούλου Ρούλα: Οικονομικών Επιστημών (ΠΑΠΕΙ)
Μανιάτη Ειρήνη – Ζαφειρία: Φιλοσοφίας (Ιωάννινα)
Μητρολιός Γιάννης: Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος (Ορεστιάδα),
Μονεμβάσιος Φίλιππος: Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού (ΑΕΝ)
Πανίδης Άγγελος: Πληροφορικής (Καβάλα)
Παρθενίδη Τζένη: Ναυπηγών (ΕΜΠ)
Σεϊτανίδης Φαίδων: Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (ΕΚΠΑ)
Σουρμελίδη Ελεάνα: Γεωλογίας (Πάτρα)
Σκουλάς Γιάννης: Επιστήμης Διατροφής & Διαιτολογίας (Καλαμάτα)
Σταματοπούλου Μαριάνθη: Φυσικοθεραπείας (ΠΑΔΑ)
Σφονδύλης Γρηγόρης: Επιστήμης των Υλικών (Πάτρα)
Τιμολέων Άγγελος: Αγρονόμων – Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ)
Φλώρου Ιουλία: Αγρονόμων – Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ)
Τομαή Σοφία: Ιατρική (Θεσσαλονίκη)
Χούτκα Μαριγκλέν: Πολιτικών Μηχανικών (ΕΜΠ)
Παπαγεωργίου Μαρούλα: Ιατρική (Λάρισα)
Ραχιώτης Νικόλας: Οδοντιατρική (Αθήνα)
Μίχα Κλειώ: Φυσικοθεραπείας (Αθήνα)
Σταθάτος Γιώργος: Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων Και Μηχανικών Υπολογιστών (ΕΜΠ)
Μώρος Αντώνης: Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων Και Μηχανικών Υπολογιστών (ΕΜΠ)
Αβατζιάδου Βίκυ: Φιλοσοφίας (Αθήνα-ΕΚΠΑ)
Δημοπούλου Αφροδίτη: Επιστήμης Και Τεχνολογίας Τροφίμων (Καλαμάτα-Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου)
Δούκας Παναγιώτης: Βιολογίας (Θεσσαλονίκη-ΑΠΘ)
Καραγεώργου Μαρία: Ψυχολογίας (Ρέθυμνο-Πανεπιστήμιο Κρήτης)
Καταρτζόγλου Θεοφανία: Ιστορίας-Αρχαιολογίας (Αθήνα-ΕΚΠΑ)
Μαργέλης Γεράσιμος: Εκπαίδευσης Και Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία (Αθήνα-ΕΚΠΑ)
Μερσίνι Έρι: Διοικητικής Επιστήμης Και Τεχνολογίας (Κοζάνη-Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας)
Μιχελής Παύλος: Μουσικών Σπουδών (Αθήνα-ΕΚΠΑ)
Μπακάλη Εύα: Φυσικής (Λαμία-Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας)
Μπουκουρέλ Αλέξανδρος: Διοίκησης Τουρισμού (Αιγάλεω-Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής)
Οπάσκε Αντριάνα: Διοίκησης Τουρισμού (Αιγάλεω-Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής)
Παπακώστα Κωνσταντίνα: Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας Και Συστημάτων Πληροφόρησης (Αιγάλεω)
Παπαδόπουλος Γιάννης: Επιστήμης Φυσικής Αγωγής Και Αθλητισμού (Κομοτηνή-ΔΠΘ)
Ροδίτη Δήμητρα: Θεατρικών Σπουδών (Ναύπλιο-Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου)
Ρούσσου Σοφία: Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής (Βόλος-Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας)
Τσιόγκας Στέφανος: Γεωπονίας (Άρτα-Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων)
Ξανθάκος Αλέξανδρος: Οργάνωσης Και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Άθηνα-ΟΠΑ)
Δούνη Θεοδώρα: Φιλολογίας (Αθήνα)
Σαβοάια Άννα: Θεωρίας & Ιστορίας της Τέχνης (Αθήνα)
Σαρρή Βιβιάννα: Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (Αθήνα)
Τσιρογιάννη Βαρβάρα: Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιάς)
Φαμπρίκατζη Ελένη: Θεωρίας & Ιστορίας της Τέχνης (Αθήνα)
Αγγελέτος Μάριος: Αρχειονομίας Βιβλιοθηκονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης (Αθήνα)
Αγγελέτος Παναγιώτης: Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Αθήνα)
Παπαδόπουλος Γιάννης: Δημόσιας Υγείας & Κοινωτικής Υγείας (Αθήνα)
Ταβουλάρη Αλεξάνδρα: Ψυχολογίας (Αθήνα)
Τζουμάνη Έρικα: Τουρκικών Σπουδών (Αθήνα)
Βέρα Κωνσταντίνα: Τεχνολόγων Γεωπόνων (Αμαλιάδα)
Τζανακοπούλου Άννα: Πληροφορικής (Λαμία)
Παρθενίδης Κυριάκος: Πολιτικών Μηχανικών (Αθήνα)
Μπάρκα Μαριάνθη: Φυσικής (Αθήνα)
Σβεντζούρης Μιχάλης: Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων (Πάτρα)
Μαρούλη Δάφνη: Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα)
Μπεχλιούλης Κωνσταντίνος: Ευελπίδων (Αθήνα)
Χριστόπουλος Κωνσταντίνος: Φαρμακευτική (Πάτρα)
Ανουσά Σοφία: Χημείας (Ιωάννινα)
Καταρτζόγλου Θεοφανία: Ιστορίας Αρχαιολογίας (Καλαμάτα)
Καταρτζόγλου Καλλιόπη: Θεατρικών Σπουδών (Αθήνα)
Ματθαίος Μάριος: Νοσηλευτικής (Αθήνα)
Μάρας Γιάννης: Γραφιστικής (Αθήνα)
Κοντιζά Κατερίνα: Τουριστικών επιχειρήσεων (Πάτρα)
Καψιώτη Ηλιάνα: Φυσικοθεραπείας (Αίγιο)
Χολέβας Νίκος: Ναυπηγών Μηχανολόγων (ΕΜΠ)
Γκιώνη Ασημίνα: Ναυπηγών Μηχανικών (ΤΕΙ Αθήνας)
Χριστοδουλέα Ευφροσύνη: Ηλεκτρολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ)
Κουτσιούμπας Αποστόλης: Διατροφής και Διαιτολογίας (ΤΕΙ Καρδίτσας)
Δημητρίου Λίνα: Φ.Π.Ψ (Αθήνα)
Σινάνι Τζόνι: Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας (ΟΠΑ)
Αβατζιάδης Παναγιώτης: Ιατρική (Ηράκλειο)
Ανδριόπουλος Χάρης: Αστυφυλάκων (Αθήνα)
Βερνάρδου Ξανθή: Κλωστοϋφαντουργίας (Πειραιάς)
Κωνσταντινίδης Δημήτρης: Μαθηματικών (Αθήνα)
Ντόνα Δέσποινα: Ιατρικής (Αλεξανδρούπολη)
Κουρέλης Σπύρος: Φυσικής (Αθήνα)
Μαρινέλλης Παναγιώτης: Φυσικής (Αθήνα)
Αρζουμάν Χρήστος: Φυσικοθεραπείας (Αθήνα)
Αρζουμάν Άγγελος: Πληροφορικής (Πειραιάς)
Μπεχλιούλη Ναταλία: Φυτικής Παραγωγής (Γεωπ. Αθήνας)
Μητσοπούλου Μαριλένα: Πληροφορικής (ΑΕΙ Κέρκυρα)
Κουκή Μαρία: Φιλοσοφίας (Πάτρα)
Κούλη Μαργιάννα: Νηπιαγωγών (Φλώρινα)
Τριανταφυλλόπουλος Αντώνης: Χρηματοοικονομική (ΤΕΙ Καλαμάτας)
Κοκοράκης Γιώργος: Κοινωνικής Θεολογίας (Αθήνα)
Λιάζου Μαρία: Φυσικοθεραπείας (Αίγιο)
Καράμπελας Γιάννης: Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα)