Μεγένθυση Κειμένου

map2

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

banner1

banner2

ecdl

logo4

Επιτυχόντες

ΜΑΞΑΚΟΥΛΗ ΤΖΙΛΝΤΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝΗ ΗΛΙΑΝΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ: ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΑΙΗ: ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΟΡΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΒΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΙΧΑΣ ΜΑΝΟΣ: ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΝΟΥΣΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΤΖΑΜΑΛ ΜΠΑΣΙΜ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΤΣΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΡΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΥΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΙΑ ΑΜΑΛΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ: ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΩΡΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΡΣΕΝΗ ΕΥΤΕΡΠΗ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΝΤΙΚΑΪ ΤΖΟΥΛΙΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΑΡΗΣ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΣ ΘΑΝΟΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΓΚΙΝΗ ΌΛΓΑ: ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΡΑΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΛΕΖΙ ΦΩΤΗΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΓΚΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΔΑΦΝΗ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ: ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΝΙΚΟΣ: ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΒΑΣΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΚΟΥΠΑΡΟΥΣΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ: ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΕΛΛΟΥ ΕΥΑ: ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΡΙΑ: ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ: ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΓΟΝΙΚΟΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ: ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΥΡΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΑΡΙΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΦΡΕΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΠΕΛΑ ΣΤΕΛΛΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΜΑΤΣΑΡΑΣΒΙΛΙ ΛΑΝΑ: ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΑΓΓΟΥ ΣΟΦΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΠΑΝΤΑΪΔΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΤΕΒΕΛΗ ΠΕΝΥ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΜΠΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΝΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ: ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΗΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΟΡΟΓΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΑΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗΘΕΜΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ: ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΛΑΜΙΑ)
ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ: ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΛΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΜΙΧΑ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΡΑΠΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΟΥΦΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΣ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΣΑΚΙΡΗ ΒΕΡΑ: ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΤΥΛΛΙΑΝΑΚΗ ΠΕΝΥ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΓΓΕΛΟΥΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΓΙΩΝΗΣ ΠΑΡΗΣ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΝΙΚΟΣ: ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΒΙΤΑ: ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ (ΆΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΘΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΟΥΦΛΟΥΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΣΤΡΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΡΑΤΑΚΟΥ ΦΡΟΣΩ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΥΛΑΡΑΚΗ ΕΥΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Τηλέφωνο:   210 2776304, 210 2110700, 210 2283600

Ταχυδρομική διεύθυνση:  ΠΙΤΤΑΚΟΥ 11 , ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

Ηλεκτρονική αλληλογραφία:

Γενικές πληροφορίες: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. 

Υπεύθυνος E-Learning : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Υπεύθυνος στο Web: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

 

Βρείτε μας στο  facebook

Βρείτε μας στο Instagram

Instagram icon  instagram-name-generator