Μεγένθυση Κειμένου

map2

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

banner1

banner2

ecdl

logo4

Επιτυχόντες

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2019

 

Τομαή Σοφία: Ιατρική (Θεσσαλονίκη)

Χούτκα Μαριγκλέν: Πολιτικών Μηχανικών (ΕΜΠ)

Παπαγεωργίου Μαρούλα: Ιατρική (Λάρισα)

Ραχιώτης Νικόλας: Οδοντιατρική (Αθήνα)

Μίχα Κλειώ: Φυσικοθεραπείας (Αθήνα)

Σταθάτος Γιώργος: Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων Και Μηχανικών Υπολογιστών (ΕΜΠ)

Μώρος Αντώνης: Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων Και Μηχανικών Υπολογιστών (ΕΜΠ)

Αβατζιάδου Βίκυ: Φιλοσοφίας (Αθήνα-ΕΚΠΑ)

Δημοπούλου Αφροδίτη: Επιστήμης Και Τεχνολογίας Τροφίμων (Καλαμάτα-Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου)

Δούκας Παναγιώτης: Βιολογίας (Θεσσαλονίκη-ΑΠΘ)

Καραγεώργου Μαρία: Ψυχολογίας (Ρέθυμνο-Πανεπιστήμιο Κρήτης)

Καταρτζόγλου Θεοφανία: Ιστορίας-Αρχαιολογίας (Αθήνα-ΕΚΠΑ)

Μαργέλης Γεράσιμος: Εκπαίδευσης Και Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία (Αθήνα-ΕΚΠΑ)

Μερσίνι Έρι: Διοικητικής Επιστήμης Και Τεχνολογίας (Κοζάνη-Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας)

Μιχελής Παύλος: Μουσικών Σπουδών (Αθήνα-ΕΚΠΑ)

Μπακάλη Εύα: Φυσικής (Λαμία-Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας)

Μπουκουρέλ Αλέξανδρος: Διοίκησης Τουρισμού (Αιγάλεω-Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής)

Οπάσκε Αντριάνα: Διοίκησης Τουρισμού (Αιγάλεω-Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής)

Παπακώστα Κωνσταντίνα: Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας Και Συστημάτων Πληροφόρησης (Αιγάλεω)

Παπαδόπουλος Γιάννης: Επιστήμης Φυσικής Αγωγής Και Αθλητισμού (Κομοτηνή-ΔΠΘ)

Ροδίτη Δήμητρα: Θεατρικών Σπουδών (Ναύπλιο-Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου)

Ρούσσου Σοφία: Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής (Βόλος-Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας)

Τσιόγκας Στέφανος: Γεωπονίας (Άρτα-Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων)

Ξανθάκος Αλέξανδρος: Οργάνωσης Και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Άθηνα-ΟΠΑ)


 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΕΤΩΝ

 

Δούνη Θεοδώρα: Φιλολογίας (Αθήνα)

Σαβοάια Άννα: Θεωρίας & Ιστορίας της Τέχνης (Αθήνα)

Σαρρή Βιβιάννα: Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (Αθήνα)

Τσιρογιάννη Βαρβάρα: Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιάς)

Φαμπρίκατζη Ελένη: Θεωρίας & Ιστορίας της Τέχνης (Αθήνα)

Αγγελέτος Μάριος: Αρχειονομίας Βιβλιοθηκονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης (Αθήνα)

Αγγελέτος Παναγιώτης: Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Αθήνα)

Παπαδόπουλος Γιάννης: Δημόσιας Υγείας & Κοινωτικής Υγείας (Αθήνα)

Ταβουλάρη Αλεξάνδρα: Ψυχολογίας (Αθήνα)

Τζουμάνη Έρικα: Τουρκικών Σπουδών (Αθήνα)

Βέρα Κωνσταντίνα: Τεχνολόγων Γεωπόνων (Αμαλιάδα)

Τζανακοπούλου Άννα: Πληροφορικής (Λαμία)

Παρθενίδης Κυριάκος: Πολιτικών Μηχανικών (Αθήνα)

Μπάρκα Μαριάνθη: Φυσικής (Αθήνα)

Σβεντζούρης Μιχάλης: Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων (Πάτρα)

Μαρούλη Δάφνη: Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα)

Μπεχλιούλης Κωνσταντίνος: Ευελπίδων (Αθήνα)

Χριστόπουλος Κωνσταντίνος: Φαρμακευτική (Πάτρα)

Ανουσά Σοφία: Χημείας (Ιωάννινα)

Καταρτζόγλου Θεοφανία: Ιστορίας Αρχαιολογίας (Καλαμάτα)

Καταρτζόγλου Καλλιόπη: Θεατρικών Σπουδών (Αθήνα)

Ματθαίος Μάριος: Νοσηλευτικής (Αθήνα)

Μάρας Γιάννης: Γραφιστικής (Αθήνα)

Κοντιζά Κατερίνα: Τουριστικών επιχειρήσεων (Πάτρα)

Καψιώτη Ηλιάνα: Φυσικοθεραπείας (Αίγιο)

Χολέβας Νίκος: Ναυπηγών Μηχανολόγων (ΕΜΠ)

Γκιώνη Ασημίνα: Ναυπηγών Μηχανικών (ΤΕΙ Αθήνας)

Χριστοδουλέα Ευφροσύνη: Ηλεκτρολόγων  Μηχανικών (ΕΜΠ)

Κουτσιούμπας Αποστόλης: Διατροφής και Διαιτολογίας (ΤΕΙ Καρδίτσας)

Δημητρίου Λίνα: Φ.Π.Ψ (Αθήνα)

Σινάνι Τζόνι: Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας (ΟΠΑ)

Αβατζιάδης Παναγιώτης: Ιατρική (Ηράκλειο)

Ανδριόπουλος Χάρης: Αστυφυλάκων (Αθήνα)

Βερνάρδου Ξανθή: Κλωστοϋφαντουργίας (Πειραιάς)

Κωνσταντινίδης Δημήτρης: Μαθηματικών (Αθήνα)

Ντόνα Δέσποινα: Ιατρικής (Αλεξανδρούπολη)

Κουρέλης Σπύρος: Φυσικής (Αθήνα)

Μαρινέλλης Παναγιώτης: Φυσικής (Αθήνα)

Αρζουμάν Χρήστος: Φυσικοθεραπείας (Αθήνα)

Αρζουμάν Άγγελος: Πληροφορικής (Πειραιάς)

Μπεχλιούλη Ναταλία: Φυτικής Παραγωγής (Γεωπ. Αθήνας)

Μητσοπούλου Μαριλένα: Πληροφορικής (ΑΕΙ Κέρκυρα)

Κουκή Μαρία: Φιλοσοφίας (Πάτρα)

Κούλη Μαργιάννα: Νηπιαγωγών (Φλώρινα)

Τριανταφυλλόπουλος Αντώνης: Χρηματοοικονομική (ΤΕΙ Καλαμάτας)

Κοκοράκης Γιώργος: Κοινωνικής Θεολογίας (Αθήνα)

Λιάζου Μαρία: Φυσικοθεραπείας (Αίγιο)

Καράμπελας Γιάννης: Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα)


 

ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΑΜΠΡΙΚΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΔΑΒΕΛΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΑ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΠΘ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΡΕΛΑ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΔΑΚΑΡΗ ΑΛΙΚΗ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΟΥΒΑΛΗ ΜΑΡΙΖΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΠΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΚΩΝ/ΝΑ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΚΚΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΟΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΩΝΟΡΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΠΘ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΠΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΕΡΔΕΜΕΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥ: ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΣΚΤ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΙΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΜΑΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΜΙΧΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΙΑΝ: ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΧΑΛΕΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΙΤΑΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΛΙΤΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ: ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΝΕΖΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΒΛΑΧΟΥ ΖΩΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)



ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (1ΟΣ)
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: ΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ: ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΈΛΕΝΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΩΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΓΓΙΝΑ ΛΙΛΙΚΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ: ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΙΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΜΑΝΔΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ: ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΣΤΥΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ: ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΣΤΥΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΕΓΚΙΝΑΚΗ ΓΙΟΥΛΗ: ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ: ΙΑΤΡΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΟΥΤΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ: ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Ο.Π.Α. (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΣΟΦΙΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΙΛΗΜΟΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΑΡΙΝΕΛΛΗ ΟΛΙΝΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΩΝΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΛΑΪΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ: ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΤΟΡΙΝΑ: ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΛΕΝΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΣΤΡΙΝΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΥΛΩΝΑ ΒΙΛΛΥ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΌΛΓΑ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΠΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΠΑΓΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΟΥΛΟΥΓΕΡΗ ΠΕΝΥ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΡΑΚΟΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΕΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΕΓΕΤΗ ΕΛΕΝΗ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)



ΣΙΜΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΦΙΟΝΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ – ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΘΕΚΛΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΕΝΤΟΥΡΑΤΟΥ ΚΕΛΛΥ: ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ: ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΡΛΑΜΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ: ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΕΓΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΑΛΤΣΕΤΑ ΒΙΚΥ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΣΤΑΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΑΤΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ: ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ: ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΝΙΚΗ: ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΤΑΡΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΛΕΝΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΞΕΝΙΚΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΑΡΔΑΒΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ: ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΤΡΑΤΑΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΕΡΑ ΈΛΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΛΑΪΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΙΑΚΚΑ ΕΙΡΗΝΗ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΓΟΝΙΚΟΛΟΥ ΦΛΟΡΑΝΣ: ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ: ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΙΤΣΑΝΤΑ ΣΟΦΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΟΥΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΑΚΩΝΑ ΗΡΩ: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΕΡΜΠΗ ΑΝΔΡΕΑΝΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΚΡΕΠΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)


ΜΑΞΑΚΟΥΛΗ ΤΖΙΛΝΤΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝΗ ΗΛΙΑΝΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ: ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΑΙΗ: ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΟΡΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΒΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΙΧΑΣ ΜΑΝΟΣ: ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΝΟΥΣΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΤΖΑΜΑΛ ΜΠΑΣΙΜ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΤΣΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΡΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΥΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΙΑ ΑΜΑΛΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ: ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΩΡΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΡΣΕΝΗ ΕΥΤΕΡΠΗ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΝΤΙΚΑΪ ΤΖΟΥΛΙΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΑΡΗΣ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΣ ΘΑΝΟΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΓΚΙΝΗ ΌΛΓΑ: ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΡΑΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΛΕΖΙ ΦΩΤΗΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΓΚΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΔΑΦΝΗ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ: ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΝΙΚΟΣ: ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΒΑΣΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΚΟΥΠΑΡΟΥΣΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ: ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΕΛΛΟΥ ΕΥΑ: ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΡΙΑ: ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ: ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΓΟΝΙΚΟΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ: ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΥΡΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΑΡΙΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΦΡΕΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΠΕΛΑ ΣΤΕΛΛΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΜΑΤΣΑΡΑΣΒΙΛΙ ΛΑΝΑ: ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΑΓΓΟΥ ΣΟΦΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΠΑΝΤΑΪΔΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΤΕΒΕΛΗ ΠΕΝΥ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΜΠΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΝΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ: ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΗΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΟΡΟΓΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΑΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗΘΕΜΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ: ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΛΑΜΙΑ)
ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ: ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΛΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΜΙΧΑ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΡΑΠΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΟΥΦΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΣ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΣΑΚΙΡΗ ΒΕΡΑ: ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΤΥΛΛΙΑΝΑΚΗ ΠΕΝΥ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΓΓΕΛΟΥΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΓΙΩΝΗΣ ΠΑΡΗΣ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΝΙΚΟΣ: ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΒΙΤΑ: ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ (ΆΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΘΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΟΥΦΛΟΥΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΣΤΡΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΡΑΤΑΚΟΥ ΦΡΟΣΩ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΥΛΑΡΑΚΗ ΕΥΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Τηλέφωνο:   210 2776304, 210 2110700, 210 2283600

Ταχυδρομική διεύθυνση:  ΠΙΤΤΑΚΟΥ 11 , ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

Ηλεκτρονική αλληλογραφία:

Γενικές πληροφορίες: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. 

Υπεύθυνος E-Learning : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Υπεύθυνος στο Web: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

 

Βρείτε μας στο  facebook

Βρείτε μας στο Instagram

Instagram icon  instagram-name-generator