Επιτυχόντες

  • Εκτύπωση

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2019

 

Τομαή Σοφία: Ιατρική (Θεσσαλονίκη)

Χούτκα Μαριγκλέν: Πολιτικών Μηχανικών (ΕΜΠ)

Παπαγεωργίου Μαρούλα: Ιατρική (Λάρισα)

Ραχιώτης Νικόλας: Οδοντιατρική (Αθήνα)

Μίχα Κλειώ: Φυσικοθεραπείας (Αθήνα)

Σταθάτος Γιώργος: Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων Και Μηχανικών Υπολογιστών (ΕΜΠ)

Μώρος Αντώνης: Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων Και Μηχανικών Υπολογιστών (ΕΜΠ)

Αβατζιάδου Βίκυ: Φιλοσοφίας (Αθήνα-ΕΚΠΑ)

Δημοπούλου Αφροδίτη: Επιστήμης Και Τεχνολογίας Τροφίμων (Καλαμάτα-Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου)

Δούκας Παναγιώτης: Βιολογίας (Θεσσαλονίκη-ΑΠΘ)

Καραγεώργου Μαρία: Ψυχολογίας (Ρέθυμνο-Πανεπιστήμιο Κρήτης)

Καταρτζόγλου Θεοφανία: Ιστορίας-Αρχαιολογίας (Αθήνα-ΕΚΠΑ)

Μαργέλης Γεράσιμος: Εκπαίδευσης Και Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία (Αθήνα-ΕΚΠΑ)

Μερσίνι Έρι: Διοικητικής Επιστήμης Και Τεχνολογίας (Κοζάνη-Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας)

Μιχελής Παύλος: Μουσικών Σπουδών (Αθήνα-ΕΚΠΑ)

Μπακάλη Εύα: Φυσικής (Λαμία-Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας)

Μπουκουρέλ Αλέξανδρος: Διοίκησης Τουρισμού (Αιγάλεω-Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής)

Οπάσκε Αντριάνα: Διοίκησης Τουρισμού (Αιγάλεω-Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής)

Παπακώστα Κωνσταντίνα: Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας Και Συστημάτων Πληροφόρησης (Αιγάλεω)

Παπαδόπουλος Γιάννης: Επιστήμης Φυσικής Αγωγής Και Αθλητισμού (Κομοτηνή-ΔΠΘ)

Ροδίτη Δήμητρα: Θεατρικών Σπουδών (Ναύπλιο-Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου)

Ρούσσου Σοφία: Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής (Βόλος-Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας)

Τσιόγκας Στέφανος: Γεωπονίας (Άρτα-Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων)

Ξανθάκος Αλέξανδρος: Οργάνωσης Και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Άθηνα-ΟΠΑ)


 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΩΝ ΕΤΩΝ

 

Δούνη Θεοδώρα: Φιλολογίας (Αθήνα)

Σαβοάια Άννα: Θεωρίας & Ιστορίας της Τέχνης (Αθήνα)

Σαρρή Βιβιάννα: Επικοινωνίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (Αθήνα)

Τσιρογιάννη Βαρβάρα: Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών (Πειραιάς)

Φαμπρίκατζη Ελένη: Θεωρίας & Ιστορίας της Τέχνης (Αθήνα)

Αγγελέτος Μάριος: Αρχειονομίας Βιβλιοθηκονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης (Αθήνα)

Αγγελέτος Παναγιώτης: Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Αθήνα)

Παπαδόπουλος Γιάννης: Δημόσιας Υγείας & Κοινωτικής Υγείας (Αθήνα)

Ταβουλάρη Αλεξάνδρα: Ψυχολογίας (Αθήνα)

Τζουμάνη Έρικα: Τουρκικών Σπουδών (Αθήνα)

Βέρα Κωνσταντίνα: Τεχνολόγων Γεωπόνων (Αμαλιάδα)

Τζανακοπούλου Άννα: Πληροφορικής (Λαμία)

Παρθενίδης Κυριάκος: Πολιτικών Μηχανικών (Αθήνα)

Μπάρκα Μαριάνθη: Φυσικής (Αθήνα)

Σβεντζούρης Μιχάλης: Ηλεκτρολόγων Μηχανολόγων (Πάτρα)

Μαρούλη Δάφνη: Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα)

Μπεχλιούλης Κωνσταντίνος: Ευελπίδων (Αθήνα)

Χριστόπουλος Κωνσταντίνος: Φαρμακευτική (Πάτρα)

Ανουσά Σοφία: Χημείας (Ιωάννινα)

Καταρτζόγλου Θεοφανία: Ιστορίας Αρχαιολογίας (Καλαμάτα)

Καταρτζόγλου Καλλιόπη: Θεατρικών Σπουδών (Αθήνα)

Ματθαίος Μάριος: Νοσηλευτικής (Αθήνα)

Μάρας Γιάννης: Γραφιστικής (Αθήνα)

Κοντιζά Κατερίνα: Τουριστικών επιχειρήσεων (Πάτρα)

Καψιώτη Ηλιάνα: Φυσικοθεραπείας (Αίγιο)

Χολέβας Νίκος: Ναυπηγών Μηχανολόγων (ΕΜΠ)

Γκιώνη Ασημίνα: Ναυπηγών Μηχανικών (ΤΕΙ Αθήνας)

Χριστοδουλέα Ευφροσύνη: Ηλεκτρολόγων  Μηχανικών (ΕΜΠ)

Κουτσιούμπας Αποστόλης: Διατροφής και Διαιτολογίας (ΤΕΙ Καρδίτσας)

Δημητρίου Λίνα: Φ.Π.Ψ (Αθήνα)

Σινάνι Τζόνι: Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας (ΟΠΑ)

Αβατζιάδης Παναγιώτης: Ιατρική (Ηράκλειο)

Ανδριόπουλος Χάρης: Αστυφυλάκων (Αθήνα)

Βερνάρδου Ξανθή: Κλωστοϋφαντουργίας (Πειραιάς)

Κωνσταντινίδης Δημήτρης: Μαθηματικών (Αθήνα)

Ντόνα Δέσποινα: Ιατρικής (Αλεξανδρούπολη)

Κουρέλης Σπύρος: Φυσικής (Αθήνα)

Μαρινέλλης Παναγιώτης: Φυσικής (Αθήνα)

Αρζουμάν Χρήστος: Φυσικοθεραπείας (Αθήνα)

Αρζουμάν Άγγελος: Πληροφορικής (Πειραιάς)

Μπεχλιούλη Ναταλία: Φυτικής Παραγωγής (Γεωπ. Αθήνας)

Μητσοπούλου Μαριλένα: Πληροφορικής (ΑΕΙ Κέρκυρα)

Κουκή Μαρία: Φιλοσοφίας (Πάτρα)

Κούλη Μαργιάννα: Νηπιαγωγών (Φλώρινα)

Τριανταφυλλόπουλος Αντώνης: Χρηματοοικονομική (ΤΕΙ Καλαμάτας)

Κοκοράκης Γιώργος: Κοινωνικής Θεολογίας (Αθήνα)

Λιάζου Μαρία: Φυσικοθεραπείας (Αίγιο)

Καράμπελας Γιάννης: Οικονομικών Επιστημών (Πάτρα)


 

ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΑΜΠΡΙΚΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΔΑΒΕΛΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ: ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΑ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΠΘ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΡΕΛΑ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΔΑΚΑΡΗ ΑΛΙΚΗ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΟΥΒΑΛΗ ΜΑΡΙΖΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΠΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΚΩΝ/ΝΑ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΚΚΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΟΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΩΝΟΡΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΠΘ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΠΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΕΡΔΕΜΕΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥ: ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΣΚΤ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΙΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΜΑΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΜΙΧΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΙΑΝ: ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΧΑΛΕΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΙΤΑΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΛΙΤΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ: ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΝΕΖΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΒΛΑΧΟΥ ΖΩΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)



ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (1ΟΣ)
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: ΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ: ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΈΛΕΝΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΩΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ: ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΓΓΙΝΑ ΛΙΛΙΚΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ: ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΕΙ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΙΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΜΑΝΔΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ: ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΣΤΥΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ: ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΣΤΥΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΕΓΚΙΝΑΚΗ ΓΙΟΥΛΗ: ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ: ΙΑΤΡΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΟΥΤΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ: ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Ο.Π.Α. (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΣΟΦΙΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΙΛΗΜΟΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΑΡΙΝΕΛΛΗ ΟΛΙΝΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΩΝΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΛΑΪΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ: ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΤΟΡΙΝΑ: ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΛΕΝΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΣΤΡΙΝΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΥΛΩΝΑ ΒΙΛΛΥ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΌΛΓΑ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΠΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΠΑΓΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΟΥΛΟΥΓΕΡΗ ΠΕΝΥ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΡΑΚΟΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΕΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΕΓΕΤΗ ΕΛΕΝΗ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)



ΣΙΜΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΦΙΟΝΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ – ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΘΕΚΛΑ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΕΝΤΟΥΡΑΤΟΥ ΚΕΛΛΥ: ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ: ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΡΛΑΜΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ: ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ: ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΥΡΙΚΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΕΓΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΑΛΤΣΕΤΑ ΒΙΚΥ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΣΤΑΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΑΤΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ: ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ: ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΝΙΚΗ: ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΤΑΡΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΛΕΝΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΞΕΝΙΚΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΑΡΔΑΒΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ: ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΤΡΑΤΑΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΕΡΑ ΈΛΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΛΑΪΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΛΑΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΙΑΚΚΑ ΕΙΡΗΝΗ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΓΟΝΙΚΟΛΟΥ ΦΛΟΡΑΝΣ: ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ: ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΙΤΣΑΝΤΑ ΣΟΦΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΟΥΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΑΚΩΝΑ ΗΡΩ: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΕΡΜΠΗ ΑΝΔΡΕΑΝΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΚΡΕΠΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)


ΜΑΞΑΚΟΥΛΗ ΤΖΙΛΝΤΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΛΟΚΟΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝΗ ΗΛΙΑΝΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ: ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΙΑΣ ΛΟΥΚΑΣ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΑΙΗ: ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΟΡΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΒΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΙΧΑΣ ΜΑΝΟΣ: ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΝΟΥΣΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΤΖΑΜΑΛ ΜΠΑΣΙΜ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΤΣΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ: ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΡΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΥΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΙΑ ΑΜΑΛΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ: ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΩΡΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΡΣΕΝΗ ΕΥΤΕΡΠΗ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ: ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΝΤΙΚΑΪ ΤΖΟΥΛΙΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΑΡΗΣ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΣ ΘΑΝΟΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΓΚΙΝΗ ΌΛΓΑ: ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΡΑΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΛΕΖΙ ΦΩΤΗΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΓΚΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΔΑΦΝΗ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ: ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΝΙΚΟΣ: ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΒΑΣΙΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΚΟΥΠΑΡΟΥΣΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ: ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΕΛΛΟΥ ΕΥΑ: ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΡΙΑ: ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ: ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΓΟΝΙΚΟΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ: ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΥΡΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΜΑΡΙΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΦΡΕΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΙΝΘΟΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ: ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΠΕΛΑ ΣΤΕΛΛΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΜΑΤΣΑΡΑΣΒΙΛΙ ΛΑΝΑ: ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΑΓΓΟΥ ΣΟΦΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΠΑΝΤΑΪΔΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΤΕΒΕΛΗ ΠΕΝΥ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΜΠΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΝΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ: ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΗΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΟΡΟΓΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΑΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗΘΕΜΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ: ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΛΑΜΙΑ)
ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ: ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΕΛΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΜΙΧΑ ΔΗΜΗΤΡΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΡΑΠΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΟΥΦΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΣ: ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΣΑΚΙΡΗ ΒΕΡΑ: ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΤΥΛΛΙΑΝΑΚΗ ΠΕΝΥ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΓΓΕΛΟΥΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ: ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΓΙΩΝΗΣ ΠΑΡΗΣ: ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΝΙΚΟΣ: ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΒΙΤΑ: ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ (ΆΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ: ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΘΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΟΥΦΛΟΥΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΣΤΡΑΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΡΑΤΑΚΟΥ ΦΡΟΣΩ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΥΛΑΡΑΚΗ ΕΥΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)